ליטוש וחידוש ישן

 • מכונות הליטוש שלנו


  טכנוספירה משווקת בישראל את מכונות הליטוש המתקדמות בעולם מתוצרת  Lägler גרמניה. החברה ידועה בעולם כחברה המובילה בחדשנות ובפיתוח מכונות ליטוש המיועדות אך ורק לליטוש וחידוש רצפות עץ, פרקט ודק מכל הסוגים.

  בימים אלו חוגגת Lägler חמישים שנה לייצור מכונת ליטוש הסרט הראשונה בעולם ה-HUMMEL BELT SENDER  שהינה עד היום הפופולרית והנמכרת ביותר בעולם. מכונות Lägler מעוצבות בצורה ארגונומית לעבודה נוחה, קלה ובטוחה. כל המכונות מצוידות בשואב אבק אינטגרלי המבטיח עבודה נקיה ללא אבק.

  בנוסף, על מנת להבטיח תוצאה מושלמת בליטוש, מייצרת Lägler את כל המוצרים הנלווים למכונות- ניירות ליטוש המתקדמים בעולם (עד פי 3 מכל נייר אחר), סקוטשים ייעודיים לניקוי, קירצוף, שימון, הברקה ועוד. את המוצרים הנלווים ניתן לרכוש בטכנוספירה.

  השילוב בין מכונות הליטוש של Lägler וחומרי הגמר של BLANCHON מהווים קונספט מנצח המבטיח תוצאה מושלמת בליטוש וחידוש רצפות עץ, פרקטים ודקים.

  בטכנוספירה – הבית המקצועי לאלפי בעלי מקצוע בתחום הפרקטים, חומרי הגמר לעץ ועץ בכלל, מעבירים את קורס הליטוש היחידי בישראל. הקורס זהה לזה המועבר בחברת Lägler גרמניה:
  PREMIUM SENDING TECHNOLOGY.

  פנו אלינו ונשמח להמליץ לכם על אנשי מקצוע וחומרים המתאימים לכם בבואכם לחדש רצפת עץ, פרקט, דק, גדר או פרגולה, חלונות, דלתות ועוד.

   

 • LAGLER
  בלנשון

:למידע על המכונות לחצו על המכונה הרצויה 

 

 

מכונת ליטוש האמל מכונת ליחטוש סינגלמכונת ליטוש טריו